Dagmara Radzikowska

personal_shopper_warszawa.jpg

PERSONAL SHOPPER WARSZAWA

Łatwo wpaść w pułapkę własnych ograniczeń. O wiele trudniej jest się od nich uwolnić. Jeśli masz poczucie braku kontroli nad własnym wizerunkiem pomogę ci odnaleźć swój indywidualny styl i zgodnie z najnowszymi trendami harmonijnie skomponować garderobę.

W zależności od indywidualnych potrzeb oferuje różne formy pracy nad zmianą wizerunku ze specjalistą i doradcą od spraw stylizacji i kreowania wizerunku. Dla nas personal shopper Warszawa jest pracą na najwyższym światowym poziomie.

Dagmara Radzikowska oferuje stylistyczne doradztwo osobiste, stylizację męską, stylizację reklamową, przewodnictwo po świecie ekskluzywnych marek modowych, pośrednictwo w kontakcie z najlepszymi polskimi projektantami. Organizuje warsztaty z zasad dobrego stylu, kodu ubiorów, stylizacji biznesowej, kolorów.

KONSULTACJE

Konsultacje ze stylistą na temat autoprezentacji, zasad kreowania wizerunku, możliwości jego zmiany oraz najnowszych trendów mody. Przegląd istniejącej garderoby, wyselekcjonowanie najwłasciwszych ubrań i akcesoriów dla nowego wizerunku oraz stworzenie nowych zestawów. Zakupy ze stylistą - personal shopper Warszawa.

mahkeo-_arMe-Fjuso-unsplash.jpg

FLY FOR FASHION

zakupy ze stylistą w najmodniejszych butikach modowych stolic Europy - Berlin, Londyn, Mediolan, Paryż.

charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

JEDNORAZOWY LOOK NA SPECJALNE OKAZJE

Przygotowanie zestawów na wyjatkowe wyjścia, rocznice, śluby.

emma-dau-jJvd5h0-4F4-unsplash.jpg

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń +48502228089

Dagamara Radzikowska

Personal shopper Warszawa, stylistka, osobisty doradca do spraw wizerunku, trendsetterka, szkoleniowiec w zakresie zasad dobrego stylu, specjalistka w temacie mody, trendów oraz zmieniających się w tej dziedzinie tendencji i reguł.

Modą pasjonuje się od zawsze. Zawodowo zajmuje się nią od 20 lat.

Absolwentka szkoły plastycznej. Jako freelancerka współpracowała z najważniejszymi luksusowymi magazynami na polskim rynku, takimi jak m.in. "Viva", "Gala", "Elle", "Twój Styl", "Cosmopolitan", "Playboy".
Jako profesjonalistka w zakresie stylizacji brała udział w tworzeniu wizerunku reklamowego takich firm jak Coca-Cola, Atlantic, Franco Feruzzi, Portofino, Avon, Apart, Yope.

Dagmara Radzikowska prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu wizerunku.

Przaz wiele lat związana na wyłączność jako redaktor mody i stylistka z magazynem Glamour, Twój Styl i Vumag.pl

Bawi się modą i potrafi ją oswoić. Wie, jak przetłumaczyć modowe wizje wielkich projektantów na język codzienności. Zajmuje się wizerunkiem kobiet i mężczyzn.

Do osób, które stylizuje, podchodzi indywidualnie. Oferuje im oryginalne i autentyczne rozwiązania. Wiele pomysłów narodziło się przy okazji jej własnych doświadczeń z modą. Jej motto brzmi: ubranie to nie przebranie.

Autarka zdjęć i przepisów na  blogu kulinarnym  the byk

więcej o Dagmarze Radzikowskiej na Instagramie

copyright Dagmara Radzikowska 2019