Dagmara Radzikowska

PERSONAL SHOPPING

Łatwo wpaść w pułapkę własnych ograniczeń. O wiele trudniej jest się od nich uwolnić. Jeśli masz poczucie braku kontroli nad własnym wizerunkiem pomogę ci odnaleźć swój indywidualny styl i zgodnie z najnowszymi trendami harmonijnie skomponować garderobę.

W zależności od indywidualnych potrzeb oferuje różne formy pracy nad zmianą wizerunku ze specjalistą i doradcą od spraw stylizacji i kreowania wizerunku.

Dagmara Radzikowska oferuje stylistyczne doradztwo osobiste, stylizację męską, stylizację reklamową, przewodnictwo po świecie ekskluzywnych marek modowych, pośrednictwo w kontakcie z najlepszymi polskimi projektantami. Organizuje warsztaty z zasad dobrego stylu, kodu ubiorów, stylizacji biznesowej, kolorów.

KONSULTACJE

konsultacje ze stylistą na temat autoprezentacji, zasad kreowania wizerunku, możliwości jego zmiany oraz najnowszych trendów mody. 

KONSULTACJE + REORGANIZACJA SZAFY

przegląd istniejącej garderoby, wyselekcjonowanie najwłasciwszych ubrań i akcesoriów dla nowego wizerunku oraz stworzenie nowych zestawów.

KONSULTACJE + REORGANIZACJA SZAFY + ZAKUPY

konsultacje + reorganizacja szafy + opracowanie strategii zakupów, zakupy ze stylistą - Warszawa

FLY FOR FASHION

zakupy ze stylistą w najmodniejszych butikach modowych stolic Europy - Berlin, Londyn, Mediolan, Paryż.

JEDNORAZOWY LOOK NA SPECJALNE OKAZJE

Przygotowanie zestawów na wyjatkowe wyjścia, rocznice, śluby.

PRODUKCJA PROFESJONALNYCH SESJI ZDJECIOWYCH

doświadczona ekipa specjalistów (fotograf, stylista, makijażysta, stylista fryzur). Sesje indywidualne, oraz portrety rodzinne.

SZKOLENIA

szeroka oferta pakietów szkoleniowych w zakresie stylizacji, make-upu, włosów i beauty. Konsultacje i realizacja indywidualnych koncepcji przy współpracy naszych specjalistów.